Tworzenie odzieży firmowej z nadrukami – najważniejsze decyzje

Napisane przez
Tworzenie odzieży firmowej z nadrukami - logo firmy na koszulkach

Odzież firmowa z nadrukami to nie tylko istotne narzędzie marketingowe utrwalające w głowach konsumentów logo naszej firmy. Dzięki wygodnej koszulce czy ciepłej bluzie z estetycznie naniesionym logo dbamy o komfort podwładnych, zwiększamy poczucie wspólnoty zespołu i unikamy sytuacji, w której klient nie może znaleźć pracownika obsługi!

Jeżeli zastanawiasz się nad tym jak poprawić odbiór Twojej marki przez klientów, ubrania z nadrukami są odpowiedzią! Jakie są najważniejsze decyzje gdy chodzi o nadruki na odzieży firmowej?

T-shirt firmowy z nadrukiem – jak powinien wyglądać?

Stworzenie doskonałej odzieży dla swoich podwładnych nie jest takie proste! Nie obędzie się bez dokładnego przemyślenia wyglądu grafiki do naniesienia na T-shirt.  Jeżeli Twoja marka jeszcze nie podpisuje się na rynku spójną identyfikacją wizualną – logiem, barwami, fontem prezentującym nazwę firmy – zmień to jak najszybciej.

Barwy i logo – jak wykorzystać je przy projektowaniu uniformów dla pracowników? Gdzie umieścić logo – z przodu czy z tyłu, a może z obu stron? Duże, średnie czy małe? Jak ułożyć kolory na T-shircie? Czy ubogacać projekt prostym wzorem geometrycznym? Umieszczać nazwę marki, a może logo jest wystarczająco charakterystyczne?

Jeśli nigdy nie projektowaliśmy żadnego ubrania i nie jesteśmy znawcami marketingu wizualnego, trudno nie złapać się za głowę!

Rozwiązanie? Zdać się na specjalistów! Na rynku działają firmy zajmujące się projektowaniem odzieży firmowej z nadrukami dla każdej marki. Profesjonalna firma udzieli porady i wykona projekt graficzny odzieży zgodny z wizerunkiem przedsiębiorstwa i naszym gustem. To o wiele lepsza opcja niż samodzielne ,,kombinowanie” czy rezygnowanie z szansy na świetną odzież firmową!

Ubranie pracownika, estetycznie wykonane oraz zaprojektowane w przemyślany sposób zostanie zapamiętane przez klienta, a noszący je podwładni będą prezentowali się w pełni profesjonalnie.

Odzież firmowa z nadrukiem – ubranie pod nadruk

Projekt gotowy? Czas wybrać basicowa odzież pod nadruki. Lepiej nie oszczędzać w tej kwestii i stawiać tylko na znane marki, które słyną z jakości oferowanych ubrań. Odzież pracownicza to inwestycja na lata, a basicowe koszulki i bluzy muszą wytrzymać trudy pracy fizycznej i częste pranie. Powinny ponadto gwarantować każdemu noszącemu pełną wygodę. 

Ubrania z nadrukami – jaka technika?

Dobry nadruk na ubraniu dla pracownika musi cechować się wytrzymałością i estetyką.

Jeśli chodzi o techniki nadruku, do najpopularniejszych należą sitodruk, folia flex/flox, sublimacja, druk cyfrowy czy haft komputerowy. Którą wybrać? To zależy od wielu czynników – materiału koszulki, szczegółów i koloru projektu, warunków pracy i nie tylko!

Wybór techniki nadruku to prawdziwe wyzwanie dla każdego, kto nigdy nie interesował się ubraniami z nadrukiem, a należy do kluczowych dla zadowalającego efektu finalnego. 

Co robić? Ponownie – najlepiej zwrócić się do specjalistów pracujących w firmach nanoszących nadruki na odzieży. Bardzo chętnie doradzą nam w kwestii metod wykonywania nadruku – znają się na tym jak nikt inny! Po podjęciu decyzji firma na nasze życzenie stworzy ubrania z logo. 

Dla pewności, że uniformy pracownicze do naszej firmy będą perfekcyjnie wykonane ponownie należy pokusić się o research i wybrać profesjonalną firmę, której warto zaufać. Koniecznie trzeba przejrzeć portfolio przedsiębiorstwa – firmy które mają na koncie dobrze wykonane projekty chętnie je demonstrują.

Kolejna metoda weryfikacji to przejrzenie opinii w Sieci. Przy samej współpracy nie wahajmy się zadawać pytań pracownikom, wyrażać opinii na temat projektów i generalnie aktywnie współpracować, bo tylko wtedy ubrania firmowe z logo w stu procentach spełnia Twoje oczekiwania!

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *