Naszyjniki z imionami – kto powinien mieć taką biżuterię?

Napisane przez
naszyjniki z imionami na prezent - dla kogo?

Naszyjniki z imionami to jeden z najpopularniejszych wyborów na biżuteryjne prezenty. Nic dziwnego – okazji, by wręczyć takie akcesorium najbliższym, jest co niemiara, tak samo jak powodów, by to zrobić! Kogo obdarować w pierwszej kolejności? Przeczytaj i znajdź naszyjniki imienne dla tych najważniejszych!

Prezent dla samych siebie

Pierwszą osobą, która powinna otrzymać od Ciebie taką biżuterię, jesteś Ty. Naszyjniki z imieniem podkreślają miłość do siebie, uzewnętrzniają pewność siebie i samoświadomość. 

Imię to coś, co jest z człowiekiem od narodzin, aż do śmierci. Pierwsze słowo, które przychodzi do głowy na pytanie o to, kim jesteś. Słowo, na które zawsze odwrócisz się na ulicy. Słowo, które starannie zapisujesz pod najważniejszymi dokumentami w życiu. Wybranie właśnie wyrazu, który oznacza Ciebie i jest tak istotny, wysyła światu komunikat: to kim jestem, jest moją najlepszą ozdobą. Słusznie, prawda?

Naszyjnik ma jeszcze jedną praktyczną zaletę. Każdy zapamięta Twoje imię. Ba, choćby nie zapamiętał, wisiorek szybko mu przypomni! O ile łatwiej byłoby w relacjach towarzyskich, gdyby wszyscy nosili taką biżuterię…

Naszyjniki imienne dla mam

Mamy bardzo chętnie wybierają akcesoria, które w jakiś sposób przypominają im o ukochanych dzieciach. Oczywiście, same nie zapominają o nich ani na chwilę, ale posiadanie namacalnego symbolu pomaga w każdej chwili poczuć bliskość pociechy. 

Takie zadanie spełniają naszyjniki z imionami – podaruj mamie biżuterię z własnym mianem, które przed laty dla Ciebie wybrała. Z pewnością bardzo je lubi! 

Biżuteria to osobiste przedmioty, ciągła pozostające w kontakcie z posiadaczką. Jest wykonana z metalu – trwałego, nie do zdarcia w żadnych okolicznościach. Dokładnie tak, jak z uczuciami łączącymi mamę i dziecko. Stalowa biżuteria pozwala metaforycznie zilustrować łączącą Was więź.

Oczywiście, by naszyjniki imienne służyły przez wiele, wiele lat, muszą być wykonane z materiałów wysokiej klasy. Z takiej biżuterii słynie Gal-art – jeden z najlepiej zaopatrzonych internetowych sklepów z biżuterią na polskim rynku: https://www.gal-art.pl/. Dostaniesz tutaj setki doskonale wykonanych naszyjników z imionami, także tymi oryginalnymi. Ozdoby powstają ze stali szlachetnej, co gwarantuje ich trwałość, hipoalergiczność, lekkość i wygodę noszenia

pozłacany naszyjnik imienny jowita
Starannie wykonany naszyjnik z jakościowej stali chirurgicznej. Źródło: strona sklepu Gal-art.

Podarunek dla każdej nastolatki

Prezent w postaci imiennej ozdoby szyi zachwyci dorastającą dziewczynę – także Twoją córkę, siostrę, kuzynkę czy bratanicę. Taka biżuteria pomaga zwiększyć pewność siebie – a tej często brakuje młodzieży. 

Naszyjniki imienne rzucają się w oczy, ułatwiają nowym znajomym zapamiętanie posiadaczki i od razu pokazują im, że mają do czynienia z osobą świadomą swoich zalet. Bo kto, jeśli nie dziewczyna pewna siebie, potraktuje własne imię jako ozdobę? Ludzie wyczuwają mocny charakter, lgną do silnych osób, traktują je z szacunkiem i fascynacją. Biżuteria imienna jest jednym z wielu elementów kreowania wizerunku przydatnego w trudach dorastania.

Naszyjniki z imionami mają uniwersalną estetykę. Są proste, skromne, toteż pasują do ubrań w każdym stylu. Przypadają do gustu zarówno młodym romantyczkom przepadającym za sukienkami, jak i miłośniczkom rockowego ubioru. Na łańcuszku można w każdej chwili zamontować dodatkowe wisiorki i przemienić naszyjnik w bardziej spektakularną ozdobę.

Na dodatek, młode osoby bardzo lubią personalizowane gadżety – dlatego, że pomagają podkreślić własne ja. Własne ja chyba nigdy nie wyrywa się do świata tak mocno, jak w wieku nastoletnim. I bardzo dobrze!

Naszyjniki z imionami dla przyjaciółek

Najbliższa przyjaciółka – bratnia dusza, siostra z innej matki, Twój anioł stróż i powierniczka. Zasługuje na wszystko, co najlepsze! Tym razem wzrusz ją dwoma uroczymi naszyjnikami – jeden dla Ciebie, drugi dla niej.

Wymieńcie się naszyjnikami ze swoimi imionami, a zilustrujecie tę magiczną więź. Swoisty podpis będzie Wam o sobie przypominał przy każdym spojrzeniu w lustro, przy odgarnianiu włosów, przy dotykaniu szyi. Kto wie, ile razy równocześnie dotkniecie naszyjników i przypomnicie sobie ulubioną twarz.

Naszyjniki z imionami warto sobie wręczyć szczególnie przed dłuższym rozstaniem. Mimo iż nic nie zastąpi prawdziwego dotyku i przytulenia, biżuteria będzie łączącym Was na odległość fizycznym elementem rzeczywistości. Może dołożysz do imiennego wisiorka dodatkową zawieszkę, nawiązującą do Waszej przyjaźni? 

Naszyjniki z imionami to uniwersalna biżuteria dla bliskich osób. Ilustruje emocjonalne więzi, przypomina posiadaczowi o obdarowującym i pomaga mu zwiększyć pewność siebie. Dzięki estetyce utrzymanej w skromnym stylu pasują do każdej stylizacji. Stwarzają także nieograniczone możliwości estetyczne jako baza pod dodatkowe ozdoby.

Komu wręczysz imienny naszyjnik jako pierwszemu? Nie zapomnij o sobie!

Rate this post
Kategorie
Moda i odzież

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *