4 fakty o producencie mebli tapicerowanych Puszman, których mogłeś nie znać!

Napisane przez
polski producent mebli tapicerowanych

Polski producent mebli tapicerowanych Puszman to firma, która zajmuje się produkcją designerskich sof, narożników, foteli oraz puf. Szerokie grono zadowolonych klientów ceni tę markę przede wszystkim za wspaniałe projekty, duży wybór tkanin obiciowych, a także niezawodność. Modele tego przedsiębiorstwa są bowiem gwarancją satysfakcji oraz zadowolenia. Część z nas nie zna jednak tego producenta w stu procentach. Z tego powodu przygotowaliśmy artykuł, w którym zdradzimy cztery ciekawe fakty na temat marki Puszman. Sprawdź, jeśli jesteś zainteresowany!

Fakt nr 1: producent mebli tapicerowanych Puszman działa na rynku od 1955 roku

Puszman to nasz rodzimy producent mebli tapicerowanych, który z pewnością może pochwalić się niezwykle barwną historią oraz bogatym doświadczeniem. Firma działa bowiem na polskim rynku już od ponad 65 lat. Rozpoczęła bowiem swoją działalność w 1955 roku. Od tego czasu zajmuje się tworzeniem wyjątkowych projektów, które cenione są przez wielu zadowolonych klientów. Tak długa obecność w branży może świadczyć przede wszystkim o wspaniałych produktach oraz chęci ciągłego podążania za nowoczesnymi rozwiązaniami. Marka Puszman współpracuje do tego ze sporą ilością innych firm. Dzięki temu możemy liczyć na najwyższej jakości materiały, a także dużą gamę tapicerek obiciowych do wyboru. Tym samym w każdy mebel możemy włożyć coś od siebie. Personalizacja zamówienia jest przecież niezwykle ważna, jeśli zależy nam na naszym całkowitym zadowoleniu oraz satysfakcji. 

Fakt nr 2: Marka Puszman ma własne biuro projektowe i park maszyn

Mało kto wie, że polski producent mebli tapicerowanych Puszman ma swoje własne biuro projektowe oraz park maszyn. Modele powstają zatem w całości na terenie naszego kraju. Podczas produkcji nie ma konieczności korzystania z usług pośredników, dlatego też wszystkie meble powstają z należytą starannością. My, jako klienci, możemy zatem liczyć na niezawodność i cudowne projekty podbijające serca wszystkich fanów designu oraz stylu. Po opuszczeniu fabryki każda sofa, narożnik, fotel czy pufa przechodzą także szczegółową kontrolę. Tak samo jest oczywiście na wszystkich etapach projektowych. Dzięki temu wiemy, że wybieramy to, co najlepsze. Jeśli zatem ktoś jeszcze zastanawia się, czy meble Puszman są godne polecenia, z pewnością możemy dać wam rekomendację!

Fakt nr 3: meble tapicerowane producent Puszman sprzedaje również poza granicami naszego kraju

Jak wiadomo, meble marki Puszman kupimy na terenie naszego kraju. Wystarczy tak naprawdę znaleźć odpowiedni salon partnerski, mieszczący się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania, czy też sklep internetowy i zamówić wypatrzony przez siebie model. Mało kto wie jednak, że marka Puszman sprzedaje swoje meble tapicerowane także poza granicami naszego kraju. Produkty te znajdziemy w niemalże całej Europie. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Polscy producenci mebli, zarówno klasycznych, jak i tapicerowanych, cieszą się bowiem dużą popularnością za granicą. Dlaczego? Uważane są bowiem za niezwykle nowoczesne, stylowe i niezawodne. Od lat nasz kraj znajduje się w czołówce eksporterów takich wyrobów. W gronie tym znajduje się również marka Puszman. Jest więc to kolejny dowód na to, że zdecydowanie warto wybrać meble tapicerowane akurat tego producenta.

Fakt nr 4: większość nazw mebli inspirowana jest nazewnictwem geograficznym

Każdy komu nie jest obca marka Puszman z pewnością zdążył już zauważyć, że większość nazw poszczególnych modeli mebli inspirowana jest nazewnictwem geograficznym. W ofercie tego producenta znajdziemy bowiem chociażby sofę Malmo, Venice czy Riga. Do tego nie brakuje stylowych narożników, przy których również wykorzystano taki zabieg. Z tego powodu możemy wybrać do swojego mieszkania model Napoli, Lizbona, Palermo czy Madryt. Jest to niezwykle ciekawy zabieg, dzięki któremu z pewnością każdemu klientowi łatwiej zapamiętać dany mebel. Do tego możemy doszukiwać się w danym projekcie pewnych wzorców, zaczerpniętych z geograficznego obszaru o takiej samej nazwie!

Rate this post
Kategorie
Dom i wnętrza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *