Odzież pod nadruki – jak marka Gildan utrzymuje pozycję lidera branży?

Napisane przez
popularna odzież pod nadruk

Założona w 1984 roku kanadyjska firma Gildan początkowo była niewielką, rodzinną dziewiarnią. Do 2001 zyskała pozycję czołowego dystrybutora odzieży bawełnianej w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj miliony osób na całym świecie nieświadomie nosi ubrania Gildan – bluzy i koszulki tej marki nie tracą zainteresowania! Jak ten producent wytwarzający odzież pod nadruk utrzymuje się na szczycie? Przeczytaj!

Odzież pod nadruk Gildan – sekret sukcesu

Marka Gildan zajmuje się produkcją basicowej odzieży idealnej pod wszelkiego rodzaju nadruki. Pod jej szyldem znajdziesz szereg mniejszych brandów – obecnie jest ich 11. Dzięki rozsądnemu gospodarowaniu. biznesem, w 2020 roku The Wall Street Journal określiło ją biznesem należącym do najlepiej zrównoważonych pod względem metody zarządzania.

Dzięki temu jak funkcjonalna jest basicowa odzież pod nadruk i jakie możliwości stwarza dla biznesów zajmujących się produkcją fasonów z nadrukami, Gildan – bluzy, koszulki i akcesoria – tak naprawdę nigdy nie wyjdą z mody. Są podstawą na której można dzięki technikom nanoszenia stworzyć niebagatelny design. To właśnie wielofunkcyjność odzieży typu ,,basic”, zrównoważone zarządzanie oraz sukcesywny rozwój od 1984 stoi za olbrzymim sukcesem Gildan. To przedsiębiorstwo jest idealnym przykładem drogi ,,od zera do milionera”!

Gildan – nadruki dla każdego przedsiębiorstwa!

Odzież pod nadruk to bardzo cenne narzędzie marketingowe. Dzięki inwestycji w basicowe stroje i nanoszenie wzorów pracodawcy zaopatrują swoich podwładnych w profesjonalnie wyglądające uniformy. Dzięki temu wizerunek marki wchodzi na wyższy poziom, a klienci lepiej kojarzą przedsiębiorstwo.

Ubrania od Gildan dostępne są w ogromnej palecie kolorystycznej. To pozwala na dopasowanie ich dokładnie do identyfikacji wizualnej marki. Uniformy pracownicze muszą wpisywać się w wizerunek brandu. Biorąc pod uwagę jak gigantycznym molochem jest to co nazywamy ,,rynkiem światowym”, spełnienie oczekiwań przedsiębiorców wymaga sporej fantazji w kwestii barw i fasonów! Gildanowi nie można odmówić ani jednego ani drugiego.

Gildan – bluzy produkowane z głową na karku

Przyglądając się karierze tego przedsiębiorstwa można napisać gruby podręcznik do zarządzania biznesem międzynarodowym. Cechuje je integracja pionowa. Przędzenie materiału, szycie, dystrybucja – to wszystko leży w zakresie organizacyjnym samej firmy Gildan, bez polegania na zewnętrznych podwykonawcach. Taki model zarządzania umożliwia pełną kontrolę tego co dzieje się w zakładach produkcyjnych oraz zarządzanie całym procesem dostaw. 

Aktualnie firma zatrudnia 44 tysiące pracowników. Ich zakłady produkcyjne zlokalizowane są głównie w Ameryce Środkowej i na Karaibach. Ponad 90% przychodów pochodzi z wyrobów produkowanych we własnych fabrykach. 

Poza stałym rozwojem Gildan inwestuje w coraz lepsze technologie produkcyjne. Zmierzają nie tylko do poprawy wydajności swoich zakładów, ale także sukcesywnego zmniejszania negatywnego wpływu na środowisko. To biznes społecznie odpowiedzialny, stosujący się do zasad etyki – nie ma tu miejsca na skandaliczne praktyki, co potwierdza przyznany Gildan certyfikat WRAP. Poza tym ubrania tego producenta są całkowicie bezpieczne dla zdrowia – to potwierdza z kolei certyfikat Oeko Tex. 

Marka Gildan to szeroka oferta, wysoka jakość, etyczne praktyki zarządzania oraz bezpieczeństwo. Sukces tej niemal czterdziestoletniej kanadyjskiej firmy był nie do uniknięcia! Jeżeli szukasz ubrań pod nadruki, nie wahaj się – pod tym logo znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Rate this post
Kategorie
Moda i odzież

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *