Ubrania robocze z nadrukiem – jaka posłuży przez wiele lat?

Napisane przez
ubrania robocze z nadrukiem i odblaskami

Zaopatrzenie zespołu pracowników w profesjonalne ubrania robocze z nadrukami to niemała inwestycja. Niemniej, jest ona konieczna zarówno dla bezpieczeństwa jak i działania zgodnie z literą prawa. Kodeks Pracy nie pozostawia wątpliwości – pracodawca musi zapewnić robotnikom odpowiednie uniformy!

Na co zwrócić uwagę, by odzież robocza z nadrukiem służyła ekipie przez długie lata i całość zakupów generalnie się opłaciła? Przeczytaj!

Odzież robocza z logo – solidny materiał i wykonanie

Dobór materiału na uniform do pracy jest ważny dla komfortu i bezpieczeństwa noszących go pracowników. Jakie włókna dobrze spełnia swoje zadanie, gwarantując wygodę pracy oraz wytrzymałość na częste pranie i trudne warunki?

Przede wszystkim, oszczędzanie na odzieży roboczej w praktyce okazuje się… bardzo drogie! O wiele lepiej wydać więcej u zaufanego, dbającego o jakość, renomowanego producenta, niż sprowadzać niepewne, chociaż tanie ubrania robocze z nadrukiem z dalekich krajów. Te drugie szybko się rozpadną, zmuszając nas do ponowienia inwestycji.

Solidne materiały na odzież roboczą na lato to mieszanki bawełny i poliestru. Takie T-shirty do pracy będą przewiewne, lekkie i szybkoschnące. Na zimniejsze dni sprawdzi się odzież robocza z nadrukiem wykonana ze skośno plecionego twillu. Włókna tego materiału nie gniotą się i dobrze dopasowują do sylwetki.

Jako ubrania robocze z logo sprawdzą się koszule i bluzy wykonane z flaneli oraz polaru. Wszyscy wiemy jak wygodne i przyjemne w dotyku są te materiały, a poza tym naprawdę dużo wytrzymują.

Wykonanie ubrania jest niemniej ważne niż ,,surowiec”. Odzież robocza z nadrukiem musi być uszyta z dbałością o detale. Najlepiej postawić na ubrania z podwójnym lub potrójnym szwem, a takie znajdziesz na https://sklep-logos.pl/odziez-robocza!

Ubrania robocze z nadrukiem – dopasowana do obowiązków

Żeby nie być zmuszonym do ponownych zakupów trzeba dokładnie rozważyć jakie obowiązki wykonują nasi pracownicy. W jakiej pozycji pracują, czy muszą stale mieć pod ręką jakieś drobne narzędzia, czy zdarza im się stać po pas w wodzie? Zanim kupimy ubrania robocze z logo warto zrobić dokładny research – to zaoszczędzi nam problemów i wydatków, a pracownikom dyskomfortu.

Wiedząc czego potrzebują podwładni można przystąpić do wybierania uniformów. Dodatkowe wzmocnienia na kolanach przydadzą się gdy ubrania robocze z logo przeznaczona jest dla robotników często pracujących klęcząc.

Elementy odblaskowe powinny gościć na ubraniach wszystkich budowlańców czy transportowców, by zwiększyć ich widoczność dla operatorów ciężkich maszyn.

Odzież robocza z nadrukami wyposażona w dodatkowe kieszenie oraz sprawdzi się wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą drobne narzędzia ręczne. Zamiast taszczenia skrzynki, to co najpotrzebniejsze robotnicy będą mieli zawsze przy sobie.

Ubrania robocze z logo – dobór metody nadruku

Uniformy pod nadruki wybrane? Czas na trwałe metody znakowania! Ubrania robocze z nadrukami wiele przechodzą zarówno przy pracy jak i podczas prania. Do usuwania ciężkich zabrudzeń niezbędne jest używanie silnych detergentów i wysokich temperatur – jaki nadruk to wytrzyma?

Do najtrwalszych metod należy sitodruk, termotransfer i druk cyfrowy, a trwały i elegancki efekt daje zastosowanie haftu komputerowego. W każdym przypadku uzyskujemy wysoką jakość nadruku znoszącego pranie w trudnych warunkach. Najlepiej zdać się na rady doświadczonego pracownika firmy wykonującej ubrania robocze z logo. Oni najlepiej wiedzą czego potrzebują przedsiębiorcy i ich podwładni!

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *